Guitar service

www.gitarybydgoszcz.pl

  1. pl

Call Me:

+48 501-395-110

dodaj wpis >>

Jeżeli byłeś już u mnie w serwisie, kupiłeś ode mnie gitarę lub po prostu podoba Ci się to co robię i chciałbyś (chciałabyś) podzielić się swoimi wrażeniami z innymi to będzie mi bardzo miło. Wszystkie wpisy znajdą sie na tej stronie.

Bartek Motławski / Napkin:

Cóż mogę powiedzieć. Od lutników wymagam zawsze najwyższej jakości usług ponieważ grając duże koncerty podobny poziom wymagany jest ode mnie. Mój ukochany Fender po wizycie w SPA Headache Hand Made odżył. Rewelacyjna robota i rewelacyjny kontakt z wiecznie uśmiechniętym człowiekiem. Bardzo polecam !


 

Przemek Rajewski:

O Piotrze mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, mój wiekowy LP odżył - doskonała regulacja oraz perfekcyjny szlif progów. A przede wszystkim miła atmosfera i bezproblemowy kontakt. Gorąco polecam :)


 

Jarek:

Jeżeli macie jakiś poważniejszy problem ze swoim wiosłem, to przestańcie sami je naprawiać/poprawiać i oddajcie Piotrowi do rąk własnych, on wie co robi... Ogarnął dziś moją MARRISkę (akustyka) ze zbyt wysoką akcją strun,oraz problemem z progami. Teraz wiosełko ,żyje :-) Było szybko, tanio i solidnie, polecam gorąco. PS: Dzięki Piotrze.

 

 

DeLaa Fargis:

Udało się wspaniale, tak ten siedmiostrunowy potwór jest mój ! Bezkompromisowa konstrukcja, bezkompromisowe materiały, doskonałe wykonanie i kawał serce, który Piotr włożył w ten instrument widać i słychać w każdym momencie.

 

 

Sebastian:

Jestem już po dwóch wizytach u Pana Piotra i jestem bardzo zadowolony z usług, tanio, dokładnie i w miarę szybko. Po regulacji mojego Laga T80-ACE akordy barowe w każdej pozycji łapie muskając struny. Bardzo polecam.

 

 

Wiesław Albiński:

Kiedyś z gitarami jechałem do Inowrocławia. Teraz już nie muszę. Cieszę sie że mamy w Bydgoszczy dobrego lutnika który kocha gitary i zna sie na nich. Polecam szczerze Wiesław Capela CYNAMONY


 

Jerzy :

Oddałem do regulacji Ibka z powodu brzęczenia strun, którego nie mogli wyeliminować "wysokiej klasy" specjaliści tłumacząc, że tak już jest i tak będzię. Dodam,że gitara była regulowana w kilku miejscach (Inowrocław również-pozostawiam bez komentarza)Okazuję się jednak, że w gitarze można wszystko skorygować i nawet obniżyć akcję strun tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić. Polecam

 

 

Erick Joe:

Piłowanie progów, naprawa gniazdka, poprawa akcji - wszystko bardzo fachowo. Polecam!

 

 

Mateusz :

Gitara po wymianie siodełka i szlifie progów, wszystko profesjonalnie, dobry kontak. Polecam!

 

 

Joland :

Witam. Szlif progów, reanimacja połączeń oraz trochę innych czarów Piotra i nawet stara, pewnie niewiele warta gitarka odzyskała dawny wigor. Co tu dużo mówić, wkłada w swoją pracę serducho. Profesjonalnie -polecam.

 

 

Polo57 :

Korzystałem z usług Piotra i nigdy się nie zawiodłem. Ceny bardzo przystępne. No i czasowo także nieźle.To nie wszystko. Posiadałem także pięknego telecastera Headache wykonanego całkowicie przez Piotra. Powiadam Wam bajeczka. Precyzja i piękno wykonania to podstawa u Piotra. Nie mówię tu nawet o takich sprawach jak menzura i wszystko to co dotyczy aby gitara była profesjonalna. Zdecydowanie polecam.
ps. Bulwiak ja płakałem jak sprzedawałem. Myślę nad nowym Tele od Piotra. To cudka a nie gitary. A sam Piotr to super GOŚĆ....

 

 

gavin :

Mega fachura. regulacja Les Paula do perfekcji. Idę z kolejnym wiosłem!

 

 

Sławek P:

Powiem tak: wreszcie porządny spec od gitar w Bydgoszczy, gitara po szlifie i regulacji nabrała nowego oblicza. Super szybka realizacja i dobre ceny. POLECAM.

 

 

Maciej Bzdawski:

Sprawnie, fachowo, niedrogo :)

 

 

Hubert :

Fachowa robota za rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam.

 

 

Andrzej :

Usługa szlifu progów, wymiany siodełka i regulacji gitary - pełna profeska. Korzystałem z usług wielu lutników, ale tylko w przypadku Piotra nie było żadnego 'ale'. Zdecydowanie polecam!!!

 

 

Bulwiak Ziemniak:

Witam, Jestem posiadaczem pięknego Tele Classic. Gitarka jest świetna, długo wybrzmiewa z dechy, zachowuje swoją barwę co słychać nawet z przesterami. Jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Gorąco polecam.

 

 

Kuba :

Bardzo dobrze i szybko wykonane usługi, polecam i zachęcam do skorzystania, a na pewno się nie zawiedziesz.

Imię i nazwisko / Nick
E-mail (nie będzie publikowany na stronie) : 
Komentarz:
wyślij >>
wyślij >>
Formularz został wysłany — dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Call me

+48 501 395 110

Localization

ul. Glinki 144

85-861 Bydgoszcz

 

Write me

info@gitarybydgoszcz.pl