Gitary Bydgoszcz

Opinie i komentarze

Jeżeli byłeś już u mnie w serwisie, kupiłeś ode mnie gitarę lub po prostu podoba Ci się to co robię i chciałbyś (chciałabyś) podzielić się swoimi wrażeniami z innymi to będzie mi bardzo miło. Wszystkie wpisy znajdą sie na tej stronie.

Dodaj wpis
Bronislaw Nawrocki:
2019-01-04
kiedy wznowi Pan dzialalnosc bo mam gitare Defli i nie moge dac sobie rade pozdr
Jarek:
2018-05-08
Jeżeli macie jakiś poważniejszy problem ze swoim wiosłem, to przestańcie sami je naprawiać/poprawiać i oddajcie Piotrowi do rąk własnych, on wie co robi... Ogarnął dziś moją MARRISkę (akustyka) ze zbyt wysoką akcją strun,oraz problemem z progami. Teraz wiosełko ,żyje :-) Było szybko, tanio i solidnie, polecam gorąco. PS: Dzięki Piotrze
Zbyszek:
2018-02-02
Od Piotra odebrałem dziś z serwisu gitarę (kolejną w ciągu 3 lat). Szlif progów i poprawki lutnicze, jak zdążyłem się przyzwyczaić, nie pozostawiają wątpliwości, że ma się do czynienia z człowiekiem, który w swoją pracę wkłada dużo cierpliwości i zamiłowania. Usługi lutnicze Piotra polecam każdemu.
Grzegorz Zwierzchowski/DeLaa Fargis:
2016-12-08
Z Piotrem przegadaliśmy na Facebooku chyba tyle ile z nikim nigdy, nawet w „realu”. Prawie rok a może dłużej ustaleń, przemyśleń ustaleń dywagacji… Były takie dni kiedy czekałem tylko na jedno – na wiadomość od Piotra, co się dzieje, co się udało zrobić. A udało się wspaniale, tak ten siedmiostrunowy potwór jest mój ! Bezkompromisowa konstrukcja, bezkompromisowe materiały, doskonałe wykonanie i kawał serce, który Piotr włożył w ten instrument widać i słychać w każdym momencie. Były „momenty” ale co to za film bez nich ? Doskonały fachowiec i świetny człowiek – świetny kawał przyjaźni – polecam. Piotr – jeszcze raz dziękuję !
Sebastian:
2016-09-03
Jestem już po dwóch wizytach u Pana Piotra i jestem bardzo zadowolony z usług, tanio, dokładnie i w miarę szybko. Po regulacji mojego Laga T80-ACE akordy barowe w każdej pozycji łapie muskając struny. Bardzo polecam.
wiesław albiński:
2016-03-24
kiedyś z gitarami jechałem do Inowrodławia teraz już nie musze.Ciesze sie że mamy w Bydgoszczy dobrego lutnika który kocha gitary i zna sie na nich.Polecam szczerze Wiesław Capela CYNAMONY
Bartek Motławski / Napkin:
2016-03-13
Cóż mogę powiedzieć. Od lutników wymagam zawsze najwyższej jakości usług ponieważ grając duże koncerty podobny poziom wymagany jest ode mnie. Mój ukochany Fender po wizycie w SPA Headache Hand Made odżył. Rewelacyjna robota i rewelacyjny kontakt z wiecznie uśmiechniętym człowiekiem. Bardzo polecam !
Jerzy:
2016-02-05
Oddałem do regulacji Ibka z powodu brzęczenia strun, którego nie mogli wyeliminować "wysokiej klasy" specjaliści tłumacząc, że tak już jest i tak będzię. Dodam,że gitara była regulowana w kilku miejscach (Inowrocław również-pozostawiam bez komentarza)Okazuję się jednak, że w gitarze można wszystko skorygować i nawet obniżyć akcję strun tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić. Polecam
Erick Joe:
2016-01-12
Piłowanie progów, naprawa gniazdka, poprawa akcji - wszystko bardzo fachowo. Polecam!
Mateusz:
2015-10-18
Gitara po wymianie siodełka i szlifie progów, wszystko profesjonalnie, dobry kontak. Polecam!
Joland:
2015-10-17
Witam. Szlif progów,reanimacja połączeń oraz trochę innych czarów Piotra i nawet stara, pewnie niewiele warta gitarka odzyskała dawny wigor. Co tu dużo mówić, wkłada w swoją pracę serducho. Profesjonalnie -polecam.
polo57:
2015-10-17
Bulwiak ja płakałem jak sprzedawałem. Myślę nad nowym Tele od Piota. To cudka a nie gitary. A sam Piotr to super GOŚĆ....
gavin:
2015-10-15
mega fachura. regulacja Les Paula do perfekcji. Idę z kolejnym wiosłem!
Sławek P:
2015-09-11
Powiem tak: wreszcie porządny spec od gitar w Bydgoszczy, gitara po szlifie i regulacji nabrała nowego oblicza. Super szybka realizacja i dobre ceny. POLECAM.
Maciej Bzdawski:
2015-08-30
Sprawnie, fachowo, niedrogo :)
Hubert:
2015-05-07
Fachowa robota za rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam.
Andrzej:
2015-03-23
Usługa szlifu progów, wymiany siodełka i regulacji gitary - pełna profeska. Korzystałem z usług wielu lutników, ale tylko w przypadku Piotra nie było żadnego 'ale'. Zdecydowanie polecam!!!
Przemek Rajewski:
2015-02-23
O Piotrze mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, mój wiekowy LP odżył - doskonała regulacja oraz perfekcyjny szlif progów. A przede wszystkim miła atmosfera i bezproblemowy kontakt. Gorąco polecam :)
bulwiak:
2015-01-27
Witam, Jestem posiadaczem pięknego Tele Classic. Gitarka jest świetna, długo wybrzmiewa z dechy, zachowuje swoją barwę co słychać nawet z przesterami. Jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Gorąco polecam.
Kuba:
2015-01-19
Bardzo dobrze i szybko wykonane usługi, polecam i zachęcam do skorzystania, a na pewno się nie zawiedziesz.
Polo57:
2015-01-18
Korzystałem z usług Piotra i nigdy się nie zawiodłem. Ceny bardzo przystępne. No i czasowo także nieźle.To nie wszystko. Posiadałem także pięknego telecastera Headache wykonanego całkowicie przez Piotra. Powiadam Wam bajeczka. Precyzja i piękno wykonania to podstawa u Piotra. Nie mówię tu nawet o takich sprawach jak menzura i wszystko to co dotyczy aby gitara była profesjonalna. Zdecydowanie polecam.